Twoje zgłoszenie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Wstecz

ZAPYTAJ O POKÓJ

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń:
+48 55 247 61 25
+48 512 595 659

Uwaga: Twoja rezerwacja wymaga potwierdzenia

Dzieje się w …

Gotowa do wakacji

Latem szczególnie chętnie korzystamy ze słonecznych kąpieli, słona morska woda dodatkowo wysusza naszą skórę. W naszym Spa pomożemy Ci dobrze o nią zadbać. W sezonie letnim szczególnie polecamy: Rytuał Kozie Mleko & Lechyy Jest to zabieg oparty na kozim mleku i chińskiej śliwce to królewska uczta dla ciała i ducha. Preparaty wzbogacone o ekskluzywny wyciąg […]

Dzieje się w Krynicy 15-21.07

Rety, rety kabarety! 16 lipca godz. 21:30 kabaret Czołówka Piekła.   18 lipca Zespół The Beatlmen – wprowadzi nas w szalone lata 60, covery grupy The Beatles. Strat 21:30   Zapraszamy, plac przy Molo, wstęp bezpłatny. W dniu 20 lipca puzon i organy rozbrzmiewać będą w Kościele, ul. Teleekspresu 4. Start godz. 20:00, wstęp bezpłatny.

Turystyczny przewodnik po okolicy

Czy zapoznałeś się już z naszą aplikacją Słoneczny Dwór? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy przewodnik turystyczny po Mierzei Wiślanej i Żuławach Pn. Znajdziesz tu, krótki praktyczny opis, lokalizację na mapie i wskazówki jak najlepiej dotrzeć do danego miejsca. Z naszą aplikacją będziesz zawsze na bieżąco z koncertami, wydarzeniami jakie odbywają się w Krynicy w trakcie sezonu […]

Dzieje się w Krynicy 8-14.07

Wakacje, wakacje! 8 lipca na placu przy Molo, bawić nas będzie kabaret Łowcy.B. Start godz. 21:30 Summer Amber Festival – to zabawa w rytmie Disco Polo, wybory Bursztynowej Miss 2019. Gwiazda wieczoru jest Zenon Martyniuk. Plac przy Molo, start godz. 18:00 Wstęp na imprezy bezpłatny, życzymy udanej zabawy!

Plaża Biała

Czy wiecie dlaczego plaża w Krynicy Morskiej nazywana jest Plażą Białą? Biały piasek, magiczne chwile i klimatyczna zabudowa na plaży tworzy ten niepowtarzalny klimat.