Twoje zgłoszenie zostało pomyślnie przesłane. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Wstecz

ZAPYTAJ O POKÓJ

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń:
+48 55 247 61 25
+48 512 595 659

Uwaga: Twoja rezerwacja wymaga potwierdzenia

IDZIEMY DO PRZODU

Twój indywidualny przewodnik

Znajdź atrakcje dla siebie na Mierzei i Żuławach. Nasza aplikacja podpowie Ci najlepsze dla Ciebie propozycje spędzenia wolnego czasu uwzględniając aktualne warunki pogodowe i Twoje upodobania.

Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy bezpłatną aplikację „Słoneczny Dwór” w której znajdziesz: przewodnik po okolicy, propozycję spędzenia czasu wolnego dobraną do pogody i Twoich preferencji wypoczynku. Aplikację można pobrać w Google Play i App Store. Mamy nadzieję, iż będzie to dla Państwa przydatne narzędzie.

Szczegóły

O aplikacji

Aplikacja została zrealizowana w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” zrealizowaliśmy projekt „Żuławy na Mierzei – nowe oblicze wypoczynku i odkrywania regionu.”

Celem projektu jest takie przygotowanie obiektu Słoneczny Dwór, by zachęcić Państwa do wypoczynku na naszych pięknych plażach, ale i do dalszej eksploracji Mierzei i Żuław i poznawania ciekawostek najbliższych okolic Krynicy Morskiej.

Aplikacja na urządzenia iOS i Android jest dostępna bezpłatnie na Google Play oraz AppStore.

Krynica Morska